RTV AGD Predom

 

Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Załóż Konto

Promocje   |   Nowe Produkty   |   Bestsellery
Jesteś na stronie: Strona główna » Sklep » Piece akumulacyjne » Duo500i

Piec akumulacyjny Duo Heat z dodat.promiennikiem Duo 500i Dimplex 2.60+0.39kWDimplex [Duo500i]

Produkty 1 z 6 w kategorii Piece akumulacyjne   Wróć do listy produktów: Piece akumulacyjne  Następny produkt >
Średnia ocena

(Bądź pierwszym recenzentem)

Wyraź swoją opinię »
Piec akumulacyjny Duo Heat z dodat.promiennikiem Duo 500i Dimplex 2.60+0.39kW
Kliknij aby powiększyć
Cena
1999złbrutto
Oblicz Ratę Santander Consumer Bank

Opis produktu

Dlaczego należy wybrać piec akumulacyjny ?
Piece akumulacyjne są dziś bardziej oszczędne, komfortowe oraz przyjazne dla otoczenia, a przy tym i atrakcyjniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej. Zapewniają one równie precyzyjną możliwość regulacji jak inne nowoczesne systemy grzewcze, oferując jednak o wiele większe możliwości. Niezależne pomiary zużycia wykazały przewagę ogrzewania akumulacyjnego nad centralnymi systemami wykorzystującymi inne paliwa (takie jak olej, węgiel, gaz).

Wynika to z następujących czynników:

 • ciepło wytwarzane jest wyłącznie tam, gdzie jest potrzebne
 • brak strat ciepła w długich instalacjach rurowych
 • ciepło wytwarzane jest wyłącznie w takiej ilości, w jakiej jest potrzebne; osoby korzystające z ogrzewania na prąd mają większy wpływ na sposób wykorzystania energii grzewczej
 • w miejscu wykorzystania energii nie powstają żadne produkty spalania, jakie tworzą się w przypadku wytworzenia tej samej ilości ciepła w gospodarstwach domowych ogrzewanych za pomocą instalacji zasilanej olejem opałowym,węglem, gazem czy drewnem.

Zaletą ogrzewania akumulacyjnego jest również relatywnie niski koszt instalacji systemu grzewczego, nie trzeba bowiem posiadać pomieszczenia na kotłownię, miejsca na składowanie opału, komina spalinowego oraz dodatkowych przyłączy (np. gazu). Akumulacyjne piece elektryczne marki Dimplex umożliwiają najlepszy sposób regulacji temperatury, osobno dla każdego pomieszczenia. Takich możliwości nie dają inne rodzaje ogrzewania. Wykorzystywanie tańszej, II-giej taryfy energii elektrycznej (poza godzinami szczytu oraz nocnej) oraz taryf specjalnych (np. weekendowej) zapewnia niskie opłaty za ogrzewanie. Pod marką Dimplex oferowana jest szeroka gama nowoczesnych pieców akumulacyjnych, począwszy od pieców dynamicznych (gdzie obieg powietrza wymuszany jest za pośrednictwem wentylatora), przez piece statyczne, (w których ciepło oddawane jest poprzez obudowę oraz otwarcie specjalnej przepustnicy), po piece najnowszej generacji DuoHeat (łączące w sobie zalety pieca akumulacyjnego oraz inteligentnego zarządzania poborem energii). Przekonajcie się Państwo, jak wiele możliwości oferują grzejniki akumulacyjne Dimplex.

Dobór właściwego pieca akumulacyjnego.
Ogrzewacze akumulacyjne powinny być prawidłowo dobrane do potrzeb użytkownika. Właściwy dobór polega na tym, aby możliwie małym kosztem zapewnić wymagany komfort cieplny. Mniejszy ogrzewacz jest tańszy i zajmuje mniej miejsca, ale gdy będzie zbyt mały, nie ogrzeje prawidłowo pomieszczenia, szczególnie przy najniższych temperaturach. Z kolei zbyt duży ogrzewacz w każdych warunkach dogrzeje pomieszczenie, ale będzie droższy i zajmie więcej miejsca. Wybór właściwego ogrzewacza akumulacyjnego nie jest tak prosty, jak w przypadku ogrzewaczy konwekcyjnych, gdyż moc grzewcza i zainstalowana nie są identyczne. Ogrzewacze akumulacyjne korzystają z tzw. taryfy nocnej, czyli nie mają dostępu do energii elektrycznej w dowolnej chwili. Powinny zatem móc w czasie trwania taryfy nocnej zgromadzić w rdzeniu akumulacyjnym tyle energii (ciepła), aby starczyło jej na 24 godziny. Mając określone zapotrzebowanie na moc grzewczą niezbędną dla pomieszczenia, należy dobrać piec o właściwej wydajności mocy grzewczej. Zadanie to najlepiej powierzyć instalatorowi lub firmie handlowej, posiadającym doświadczenie w doborze i instalowaniu ogrzewania akumulacyjnego.

Piec akumulacyjny DuoHeat
Rewolucyjny piec akumulacyjny DuoHeat na nowo zdefiniował sposób pojmowania ogrzewania elektrycznego. Zaprojektowany, by nieprzerwanie dostarczać ciepło, DuoHeat jest urządzeniem całkowicie dopasowującym się do potrzeb użytkownika. Można nim ogrzać zarówno pojedyńczy pokój, jak i cały dom. Jednak prawdziwym znakiem rozpoznawczym pieca DuoHeat jest sposób, w jaki łączy komfort z kontrolą i oszczędnością poprzez inteligentne i najefektywniejsze wykorzystanie energii elektrycznej dostępnej o różnych porach dnia i nocy. Kierując się zasadami inteligentnego ogrzewania, DuoHeat zawsze zapewnia stałą temperaturę otoczenia, przez co zapobiega wychładzaniu się budynku. Kiedy zajdzie potrzeba zwiększenia ilości dostarczanego ciepła, DuoHeat szybko i skutecznie podwyższa temperaturę pokoju do optymalnego poziomu. System ten daje jednocześnie użytkownikowi pełną kontrolę nad tym, którą część mieszkania i w jakim czasie należy ogrzać. Ale to nie wszystkie jego zalety. Atrakcyjny, nowoczesny wygląd sprawia, iż DuoHeat pasuje do każdego wnętrza, a dzięki swoim niewielkim wymiarom (grubość jedynie 13 cm!!!) nie jest większy od tradycyjnych grzejników wodnych. Co więcej, DuoHeat ma jeszcze jedną istotną zaletę – niezwykle łatwy w obsłudze elektroniczny regulator pozwalający użytkownikowi określić komfortową temperaturę pomieszczenia przy użyciu zaledwie jednego przycisku. Nic nie może być prostsze w obsłudze. Koszty instalacji są niskie, a użytkowanie bezpieczne, niezawodne i oszczędne oraz nad wyraz wydajne.

Inteligentne działanie pieca DuoHeat sprawia, iż efekty jego pracy pod względem oszczędności oraz zapewnianego komfortu są imponujące. Dzięki wykorzystaniu ciepła pochodzącego z dwu uzupełniających się źródeł, DuoHeat jest w stanie w maksymalny sposób wykorzystać minimalną ilość energii.

Dostępna 1szt!!! 

24 MIESIĄCE GWARANCJI

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że umieszczone dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które jednak nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.

Parametry techniczne

 • Dane Techniczne:
  • Moc modułu akumulacyjnego: 2.6kW
  • Moc modułu promiennikowego: 0.39kW
  • Max poj. ładowania: 17.92kWh
  • Wys / Sze /Gł: 712/1060/130+10 mm
  • Waga: 122kg
 • Szczegóły dotyczące urządzenia:
  • Akumulacja:
   • ogniwa magnetytowe dużej gęstości gromadzące wewnątrz energię cieplną
   • Elementy grzewcze
   • panelu promiennikowego: cienka warstwa przewodów grzejnych przymocowanych od wewnątrz do przedniej ściany ob dowy pieca. Moc 280W, 340W lub 390W (w zależności od modelu)
   • modułu akumulacyjnego: zestaw grzałek o mocy 1,3kW, 1,95kW, 2,6kW (w zależności od modelu)
  • Regulacja:
   • układ regulacji zintegrowany, sterowany przez użytkownika elektroniczny termostat kontrolujący działanie panelu promiennikowego oraz modułu akumulacyjnego. Sterowanie za pośrednictwem panelu dotykowego LED umieszczonego w górnej części obudowy. Blokada przed niepożądaną regulacją tzw. blokada rodzicielska.
   • kontrola ładowania moduł ładowania bloku akumulacyjnego współpracujący z niezwykle czułym, elektronicznym czujnikiem temperatury pomieszczenia. Użytkownik ma możliwość regulacji poziomu ładowania bloku akumulacyjnego zależnie od indywidualnych potrzeb.
   • układy zabezpieczające podwójne zabezpieczenie termiczne promiennika ogranicza temperaturę panelu do 56°C (pierwszy stopień zabezpieczenia) i maksymalnie do 65°C (drugi stopień zabezpieczenia)

Zestaw zawiera

 • Piec akumulacyjny DuoHeat 500i
 • Sterowanie w obudowie pieca (termostat i regulator ładowania)
 • Gwarancja
 • Instrukcja
Informuj mnie o aktualizacjach produktu Piec akumulacyjny Duo Heat z dodat.promiennikiem Duo 500i Dimplex 2.60+0.39kW

Opinie o produkcie

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Bądź pierwszym recenzentem.

  Zastrzegamy sobie prawo do poprawiania błędów ortograficznych, gramatycznych i stylistycznych, jak również do decydowania o zamieszczaniu na stronach lub odrzucaniu nadesłanych recenzji.

  Napisz Recenzję do tego produktu
Pomoc
Skocz do góry