RTV AGD Predom

 

Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Załóż Konto

Promocje   |   Nowe Produkty   |   Bestsellery
Jesteś na stronie: Strona główna » Sklep » Piece akumulacyjne » TVS34

Piec akumulacyjny statyczny Thermowal TVS34Thermoval [TVS34]

Produkty 3 z 6 w kategorii Piece akumulacyjne   < Poprzedni produkt  Wróć do listy produktów: Piece akumulacyjne  Następny produkt >
Średnia ocena

(Bądź pierwszym recenzentem)

Wyraź swoją opinię »
Piec akumulacyjny statyczny Thermowal TVS34
Kliknij aby powiększyć
Cena
1330złbrutto
Oblicz Ratę Santander Consumer Bank

Opis produktu

Piece THERMOVAL seria TVS - statyczne

Współczesny ogrzewacz akumulacyjny bardzo się różni od swoich poprzedników. Nie tylko wyglądem, ale technicznie - jest bardziej oszczędny w eksploatacji i komfortowy w użyciu .Dzięki zaawansowanym układom sterowania, oddaje tylko tyle ciepła, ile potrzeba do utrzymania w pomieszczeniu zaprogramowanej temperatury.

Piece serii TVS, to urządzenia znacznie bardziej zaawansowane technicznie. Zastosowane układy elektroniczne zapewniają optymalną nagrzewania się ogrzewacza, jak i oddawania ciepła do pomieszczenia.

Kiedy ogrzewacz jest w fazie ładowania, cała energia - praktycznie bez strat - jest zamieniana na energię cieplną i magazynowana w bloku akumulacyjnym wykonanym z kształtek magnezytowych ( materiału, który bardzo dobrze kumuluje ciepło ). Oddawanie ciepła odbywa się na zasadzie emisji do otoczenia po przez proces konwekcyji. Ogrzewacze posiadają przysłony komory cieplnej , które w sposób zautomatyzowany dokonują regulacji ilości wydzielanego ciepła z urządzenia.

Dystrybucja ciepła z wnętrza ogrzewacza jest realizowana tylko w takiej ilości, jaka jest niezbędna dla utrzymania zadanej przez użytkownika temperatury. Ilość ciepła zgromadzonego w godzinach, kiedy energia elektryczna jest tańsza, zapewni ogrzewanie pomieszczeń przez całą dobę. Jeżeli zmagazynowane ciepło nie zostanie wykorzystane w jednym cyklu rozładowania ( zapotrzebowanie na ciepło będzie akurat mniejsze niż zwykle ), to w następnym cyklu ogrzewacz będzie ładował się krócej. Dzięki temu pobierze mniej energii elektrycznej.

W tabeli umieszczonej obok została przedstawiona przybliżona wydajność grzewcza dynamicznych ogrzewaczy akumulacyjnych Thermoval, w odniesieniu do całkowitej powierzchni danego pomieszczenia.

FORMA PŁATNOŚCI TYLKO PRZELEW!!!

 

24 MIESIĄCE GWARANCJI

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że umieszczone dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które jednak nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.

Parametry techniczne

 • moc jednostki grzewczej od 0,85 do 3,40 kW
 • zasilanie ~ 230 V lub ~400 V
 • proces ładowania wbudowany regulator bezstopniowy
 • sterowanie rozładowaniem regulator wewnętrzny
 • emisja ciepła konwekcja
 • izolacja termiczna obudowy stalowej Microtherm i wermikulit

typ. wymiary moc (kW) ciężar (kg) nr katalogowy

TVS 09 331 x 649 x 200 0,85 35 TVS 09

TVS 17 542 x 649 x 200 1,70 63 TVS 17

TVS 26 753 x 649 x 200 2,55 91 TVS 26

TVS 34 964 x 649 x 200 3,40 118 TVS 34

Opinie o produkcie

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Bądź pierwszym recenzentem.

  Zastrzegamy sobie prawo do poprawiania błędów ortograficznych, gramatycznych i stylistycznych, jak również do decydowania o zamieszczaniu na stronach lub odrzucaniu nadesłanych recenzji.

  Napisz Recenzję do tego produktu
Pomoc
Skocz do góry