RTV AGD Predom

 

Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Załóż Konto

Promocje   |   Nowe Produkty   |   Bestsellery
Jesteś na stronie: Strona główna » Sklep » AGD zabudowa » Piekarniki do zabudowy »

PIEKARNIK ELEKTR.TERMOOBIEG O SZER.60CM OESF68X FREGGIA BRAK TOWARU

Produkty 9 z 14 w kategorii Piekarniki do zabudowy   < Poprzedni produkt  Wróć do listy produktów: Piekarniki do zabudowy  Następny produkt >
Średnia ocena

(Bądź pierwszym recenzentem)

Wyraź swoją opinię »
PIEKARNIK ELEKTR.TERMOOBIEG O SZER.60CM OESF68X FREGGIA BRAK TOWARU
Kliknij aby powiększyć
Cena
1470złbrutto
Oblicz Ratę Santander Consumer Bank

Opis produktu

Elektroniczny wyświetlacz ze sterowaniem dotykowym
8 funkcji
Chowane pokrętła
Prowadnice teleskopowe (poziom 1)
Boczne drabinki
Łatwa do czyszczenia szara emalia
Tylne i boczne katalityczne samoczyszczące panele
Program czyszczenia parowego
Elektroniczny wyświetlacz ze sterowaniem dotykowym
Nowoczesny wyświetlacz elektroniczny pokazuje aktualny czas, wybrany program pieczenia, posiada duże możliwości programowania piekarnika. Dotykowy interfejs jest wygodną alternatywą dla tradycyjnych System czyszczenia katalitycznego
Piekarniki Freggia OESF68 są wyposażone w katalityczny system samoczyszczenia, który ułatwia utrzymanie w czystości nawet w najbardziej niedostępnych miejscach. Czyszczenie katalityczne to najnowocześniejsza technologia o wysokiej wydajności. Zanieczyszczenia powstałe na panelu katalitycznym w warunkach wysokiej temperatury (200° C i więcej) rozkładają się, po czym mogą być łatwo usunięte z ochłodzonej powierzchni. Panele katalityczne nie wymagają szczególnej ostrożności podczas użytkowania urządzenia.
Jednopoziomowe szyny teleskopowe
Teleskopowe szyny znacznie ułatwiają pracę piekarnika, szczególnie przy intensywnym użytkowaniu. Specjalne prowadnice umożliwiają łatwe i bezpieczne wysunięcie patelni z piekarnika. Blacha całkowicie się wysuwa na zewnątrz.
Drabinki boczne
Drabinki boczne ułatwiają wkładanie i wyjmowanie rusztu i blach z piekarnika. Drabinki boczne można łatwo zdejmować. Można też myć je w  zmywarce.
Drzwi z wyjmowanymi szybami
Piekarniki Freggia posiadają drzwi ze zdejmowaną szybą wewnętrzną. Specjalny bezpieczny zawias ułatwia zdejmowanie drzwi w razie potrzeby. Zastosowanie specjalnego szkła Termal Reflector gwarantuje niską temperaturę na szybie zewnętrznej w dowolnym trybie gotowania.
Wyposażenie piekarnika
Wszystkie piekarniki Freggia są wyposażone w dwie blachy do pieczenia, jeden lub dwa ruszty i, w zależności od modelu, mogą być wyposażone w rożen.
Powiększone wnętrze
Piekarniki Freggia posiadają powiększoną objętość wnętrza, co daje możliwość korzystania z większej ilości blach i pieczenia większej ilości produktów. W odróżnieniu od licznych producentów podajemy nie ogólną, ale użyteczną objętość piekarnika pomniejszoną o przestrzeń, którą zajmuje grill i górna grzałka.
Rozszerzona gwarancja
Freggia zapewnia 2-letnią pełną gwarancję na wszystkie piekarniki, a także dożywotnią gwarancję na katalityczny system samoczyszczenia. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów.
Wyprodukowano w Turcji.

24 MIESIĄCE GWARANCJI

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że umieszczone dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które jednak nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.

Parametry techniczne

Typ:elektrycznyLinia:ModernoKolor:inoxGrill :elektrycznyIlość funkcji :8Typ pokręteł :ModernoPokrętła push/pull :TakTyp materiału w panelu sterowania :stal nierdzewnaUchwyt drzwi :metalOświetlenie :1TECHNOLOGIE BEZPIECZEŃSTWAWentylator obwodowego chłodzenia :TakZaawansowana izolacja termiczna :TakLiczba szyb w drzwiach piekarnika :3Bezpieczne zawiasy :TakZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE PIECZENIAWymuszona konwekcja (termoobieg) :TakProgram "true fan" :TakPodwójny grill :TakTryb automatyczny z funkcją programowania opóźnienia startu i zakończenia pieczenia :TakTECHNOLOGIE KOMFORTUAutomatyczna zapalarka gazu :-Zdejmowane drzwiczki :TakWyjmowana szyba wewnętrzna :TakProwadnice teleskopowe :takDrabinki boczne :TakEmalia łatwoczyszcząca :TakSystem katalitycznego czyszczenia:TakTylny panel katalityczny :TakBoczne panele katalityczne :takUchwyty boczne do transportu :-Rekomendacje dotyczące pieczenia na wewnętrznej szybie drzwiczek :-PROGRAMY PIECZENIA I FUNKCJEWentylator z tylną grzałką (true fan) :TakPodwójny grill :TakTurbo grill :TakGrill :TakPieczenie z termoobiegiem :TakPowolne pieczenie :TakPieczenie konwencjonalne :TakPodpiekanie :Tak<span style="BOX-SIZING: border-box; BORDER-BOTTOM: rgb(225,225,225) 1px dashed; WIDOWS: 2; TEXT-TRANSFORM: none; BACKGROUND-COLOR: rgb(255,255,255); FONT-STYLE: normal; TEXT-INDENT: 0px; MARGIN: 0px 0px 8px; DISPLAY: block; FONT-

Opinie o produkcie

    Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

    Bądź pierwszym recenzentem.

    Zastrzegamy sobie prawo do poprawiania błędów ortograficznych, gramatycznych i stylistycznych, jak również do decydowania o zamieszczaniu na stronach lub odrzucaniu nadesłanych recenzji.

    Napisz Recenzję do tego produktu
Pomoc
Skocz do góry